kovoobráběcí stroje, soustruhy, frézky, vrtačky, brusky


Společnost Václav Zaňka – UNIFA působí v oblasti použitých strojírenských technologií od roku 1995. Hlavní náplní je nákup a prodej použitých obráběcích a tvářecích strojů. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi plně funkční stroj s tím, aby užitná hodnota stroje  v poměru k jeho pořizovací ceně byla co nejvyšší. 
 
V naší provozovně v Týništi nad Orlicí Vám nabídneme  soustruhy, frézky,  brusky,  vrtačky, vyvrtávačky lisy, nůžky,ohýbačky, zakružovačky,  pily a další zařízení zejména tuzemské výroby (TOS, Strojarne Piesok). Jsme však schopni nabídnout i stroje vyrobené v zahraničí. 
 
Provádíme opravy strojů a jejich servis. Dlouholetá praxe v oboru a zkušenosti s opravami strojů jsou předpokladem pro spokojenost našich zákazníků.
 
Poskytujeme další služby společnostem působících v oblasti strojírenské výroby.
 
Nabízíme poradenství v oblastech strojního vybavení dílen, provozů, zajištění dokumentací pro Vaše stroje. 
 
Jako alternativu použitých strojů Vám můžeme nabídnout i stroje nové.
 
Pokud stroj, který potřebujete, nenajdete v naší nabídce, vyplňte prosím poptávkový formulář. Ve spolupráci s našimi partnery se Vám pokusíme uvedené zařízení zajistit.
 
Stejným způsobem lze postupovat pokud chcete Vámi nevyužité stroje nabídnout k prodeji – vyplňte prosím formulář pro nabídku stroje, event. nás kontaktujte přímo telefonicky.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
 

Z KATALOGU STROJŮ