UVODNÍ STRÁNKA ES

Vítejte na našich stránkách 

Společnost Václav Zaňka – UNIFA působí v oblasti použitých strojírenských technologií od roku 1995. Hlavní náplní  je  nákup a prodej použitých obráběcích a tvářecích strojů. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi plně funkční stroj s tím, aby užitná hodnota stroje  v poměru k jeho pořizovací ceně byla co největší. 

V naší provozovně v Týništi nad Orlicí a prodejním skladu vám nabídneme  soustruhy, frézky,  brusky,  vrtačky, vyvrtávačky lisy, nůžky,ohýbačky, zakružovačky,  pily a další zařízení zejména tuzemské výroby (TOS, Strojarne Piesok). Jsme však schopni nabídnout i stroje vyrobené v zahraniční. 

Poskytujeme další služby společnostem působících v oblasti strojírenské výroby. 

Provádíme opravy strojů a jejich servis. Dlouholetá praxe v oboru a zkušenosti s opravami strojů jsou předpokladem pro spokojenost našich zákazníků.

 
Nabízíme poradenství v oblastech strojního vybavení dílen, provozů, zajištění dokumentací pro Vaše stroje.
 

Jsme schopni  posoudit  technický stav strojů při rozhodování o účelové, střední a generální opravě. 

Jako alternativu použitých strojů Vám můžeme nabídnout i stroje nové.

 Pokud stroj, který potřebujete, nenajdete v naší nabídce, vyplňte prosím poptávkový formulář. Ve spolupráci s našimi partnery se Vám pokusíme uvedené zařízení zajistit.

 Stejným způsobem lze postupovat pokud chcete Vámi nevyužité stroje nabídnout k prodeji – vyplňte prosím formulář pro nabídku stroje, event. nás kontaktujte přímo telefonicky


Z KATALOGU STROJŮ